Tocmai am încheiat și a 3-a întâlnire de lucru cu experții de la ARC pe tema revizuirii strategiei de strângere de fonduri a organizației. Încă o zi plină de entuziasm, pragmatism și încredere. De această dată, parcă toate piesele de puzzle din întâlnirile anterioare s-au așezat, și în baza informațiilor colectate până acum, simțim că am creat un plan de fundraising racordat la visul și obiectivele noastre, realist și îndrăzneț.
![](https://scoalaincrederii.ro/wp-content/uploads/2023/12/Screenshot-2023-12-18-at-09.53.43-300x153.png)