[give_form id="1257"]

Ajută-ne să schimbăm împreună sistemul educațional în folosul copiilor noștri! Să construim școli ale încrederii, în care să ne putem înscrie copiii având liniștea că aceștia vor fi încurajați să progreseze, vor fi sprijiniți și se vor simți în siguranță.

Ajută copiii să vină cu drag la școală!

Destinul unui copil, indiferent de mediul din care provine, e influențat puternic de adulții din viața lui. Dacă măcar un singur om îi vede potențialul și îl încurajează să meargă înainte cu încredere pe drumul lui, acel copil are șansa să-și vadă visul cu ochii și să schimbe lumea.

Ne dorim să facilităm accesul tuturor școlilor din România la programul de transformare Școala Încrederii și pentru asta avem nevoie de ajutorul tău.

Oricine poate avea un impact semnificativ în educație!

Ai o întrebare legată de donația ta? Scrie-ne pe adresa: