Etapa a doua, cea de strângere de fonduri, din cadriul campaniei „Spune STOP violenței în școli” demarează cu publicarea unui spot video ce ilustrează o parte din realitatea crudă cu care copiii din școlile din România se confruntă zi de zi.
Mai multe publicații online din țară ne-au fost alături și au dat vestea mai departe, printre care Edupedu, Libertatea, Agerpress, KissFM, MagicFM, sau RockFM.
![](https://scoalaincrederii.ro/wp-content/uploads/2023/12/Screenshot-2023-12-18-at-09.53.43-300x153.png)